Vůně do auta SANTINI - Diamond Lavender ANTISTRESS

Vůně do auta SANTINI Cosmetic Diamond Lavender udělá z vašich cest nezapomenutelný zážitek. Zůtulní interiér každého vozidla, příjemně ho provoní a vytvoří tak harmonické prostředí.

Stále více Čechů dojíždí do práce i několik desítek minut či dokonce hodin. Jejich pozornost za volantem tak může být ovlivněna myšlenkami na starosti související se zaměstnáním. Stresu se tedy většina z nás nevyhne ani v autě. Avšak nervózní a negativně naladěný řidič je velmi nebezpečný.
Stres je ovlivněn hned několik faktory. Jedním z nich je právě vůně. Vůně, která se nám nelíbí, nám může pokazit den, přispět naší negativní náladě, a dokonce i špatnému spánku. Ptáte se, jaká vůně nám pomůže? Trochu Vám napovíme – středomořská bylina, modro-fialové květy, vypadá nádherně, má blahodárné účinky pro naše tělo a je teď velmi trendy. Ano! Je to Levandule!
Už staří Římané si tuto bylinu přidávali do horké vany, později její aroma používali Egypťané při výrobě parfémů. Právě tato rostlinka dokáže zmírnit nervozitu, nespavost, léči deprese a podrážděnost. Dokonce má takovou sílu, že dokáže zatočit s nepříjemnou vyrážkou, zahojí sluncem podrážděnou pokožku, vyčaruje mladistvější vzhled, pomůže při bolesti hlavy, ale především si poradí se špatnou náladou. Když se vzduchem rozvine její nezaměnitelné aroma, jako by Vám spadl kámen ze srdce.
V dnešní uspěchané době, kdy každý někam spěchá, si málokdo dopřeje chvilku na rozmazlování sebe sama, a přitom stačí tak málo. Jen pocítit levanduli a díky ní se dokážeme uvolnit a zbavit se nežádoucího napětí nastřádaného během celého pracovního týdne.
Společnost Santini Cosmetic tento problém nenechala jen tak a přichází na trh s novým výrobkem – SANTINI LAVENDER CAR PERFUME.
Tato jedinečná vůně obsahuje levandulovou silici a má antistresové a velmi pozitivní účinky na náš organismus. Díky této omamné vůni dokážete nastolit harmonii mezi tělem a duší.
Pokud tedy trávíte spoustu času v autě, hodně cestujete, nebo musíte často vyrazit na pracovní cestu, stane se tento auto parfém neodmyslitelnou výbavou Vašeho plechového miláčka. Provoňte své auto, kancelář, nebo dům podmanivými tóny levandule a přeneste se díky Santini Cosmetic do krajů jihovýchodní Francie, ať už jste kdekoliv.


Aplikace: Nastříkejte volně do prostoru nebo na přiloženou papírovou visačku, ze které se vůně postupně uvolňuje. 

Intenzita vůně závisí pouze na množství dávkované vůně. Kdykoliv můžete parfém znovu nastříkat na visačku a posílit tak vůni, která znovu zaplní interiér vozu, a to i v řádu dnů. 

Skladom
199 Kč –5 % 189 Kč / ks 378 Kč / 100 ml
Kategorie: Autoparfémy
Dizajn bez názvu 2023 02 20T200556.493
Akce Výpredaj
199 Kč –5 %
Zpět do obchodu